SKUPINOVÉ WORKSHOPY

Pojď se naučit ZDRAVÉ POHYBOVÉ NÁVYKY a ROZHÝBAT své tělo pro život bez BOLESTI !

Jak vypadají workshopy v mém provedení ? 

Naučíte se důležité základy zdravých pohybových návyků jako je správné dýchání, funkční zapojení středu těla, vnímání opory chodidla, jak manipulovat s věcmi atd... Tyto základy vám pomohou lépe vnímat svoje tělo, aby mohlo fungovat efektivně a bez bolesti. Dále si osvojíte různé pozice a pohyby, ve kterých budeme tělo kompenzovat z dnešní uspěchané, sedavé doby a zároveň ho budeme zpevňovat, abychom měli krásné křivky :).  

Pro koho je workshop určen ?

Pro všechny, kteří se chtějí hýbat zdravěji a s respektem ke svému tělu, aby mohlo fungovat efektivněji a bez bolesti ! Je určen jak pro úplné začátečníky, tak i pro ty z vás, kteří cvičí nebo již u mě workshop absolvovali. Trénink dělá mistra a proto i u stejných pozic zjistíte, že jste řadu věcí zapomněli nebo vynechali a tak si to pěkně oprášíte 🙂 Workshopy se snažím tvořit a kombinovat tak, aby nebyly úplně totožné a přišel si na své opravdu každý.

PONDĚLNÍ workshop - OBSAZENO

První skupinový workshop proběhne v pondělí 16.1.2023 od 17:30 na ZŠ Studánce v Pardubicích. Délka workshopu je 90minut, kdy se zaměříme jak na zdravé pohybové návyky tak na mobilitu celého těla 🙂

Cena je 439,-  a pro mé nynější klienty 389,-

Kapacita kurzu je omezená, z důvodu zachování kvality.
 Na konci kurzu bude prostor pro Vaše otázky 🙂

SOBOTNÍ workshop

Druhý skupinový workshop jsem se rozhodla udělat i pro ty z vás, kteří nejste z Pardubic a cesta vám zabere trochu déle 🙂 Jsou samozřejmě vítáni i Pardubáci, kteří to ve všedním dni nestíhají nebo si chtějí zpříjemnit sobotní dopoledne pohybem 🙂 Workshop se bude konat v sobotu 28.1.2023 od 10:00 na ZŠ Studánce v Pardubicích a tentokrát jsem ho natáhla na 2hodinky, abyste si toho odnesli co nejvíce 🙂 

Cena je 499,-  a pro mé nynější klienty 449,-

Kapacita kurzu je omezená, z důvodu zachování kvality.
 Na konci kurzu bude prostor pro Vaše otázky 🙂

Jak se přihlásit ? 

Jednoduše !

Stačí mi napsat na email: d.burgetova@gmail.com a já ti zašlu přihlášku s dalšími informacemi 🙂

 Moc se na Vás těším !
 
S láskou k pohybu, Domča

Reference

Online lekce se mi moc líbila. Vše bylo dobře ukázáno z několika stran a popsáno, co je špatně a správně, popřípadě na co se při cvičení soustředit. Už se těším na další cvičení.
Byla jsem moc spokojená! Bříško si krásně zamakalo! 😌
Bylo to skvělý, těším se na příště🤩
Anooo, bylo to skvělé. Lektorka Domča je super 😍
Velmi se mi to líbilo! Vše bylo dobře vysvětlené a ukázané.
Spokojena! Příjemná atmosféra, milí lidé a jako bonus jsem se po cvíču cítila jako nová ❤️
Byla jsem moc spokojená. Předčilo to me očekávání a cítila jsem se potom úžasně a uvolněně.
Naprosto! Sice to byly pohybově ne nové věci, ale ráda jsem si vše zopakovala, zacvičila, jsem nadšená. Navíc takto ve vícero lidech to nabírá úplně jiných rozměrů a jsem ráda, že jsem mohla být součástí <3
Bylo to opět skvělý, díky🤩
První letošní červencovou venkovní mobilitu jsem si náramně užila. Krásně jsem si protáhla tělíčko a po cvičení se cítila suprově. Moc děkuji báječné lektorce Domče, která vytvořila skvělou atmosféru svým milým přístupem. Domi, jen tak dále, už se těším na další venkovní cvičení👍😉
Ahoj, ano, byla jsem spokojená :-).Hezky vysvětleno - myslím tím ucelenost i info k provádění cviků / i když si člověk říká, ano, je mi to jasné a pak neví, kam s čím :-)))/ a podpora, když jsem něco neuměla, nebo nevěděla, nebo mi něco nešlo - za to moc děkuji.Cítila jsem se po cvičení fajn :-). Jsi moc milá.
Bylo to moc super! Tělo mi křupe ještě dnes 😀
Ahoj :-).Moc děkuji,v první řadě za fajn nové cviky a super protažení.Cítila jsem se pak moc prima.Také opět díky za pomoc při provádění cviků /rovnání, abych byla správně/.Pak díky za repelent-moc jsi mě potěšila /protože já na něj zapomněla/.A nakonec díky za dárečky-to jsi mè mile překvapila.
Naprosto spokojená a moc ráda se zúčastním další mobility
Bylo to super! Spokojená jako vždy.🥰 Oceňuji, že jsi vzala repelent.🦟🤣
Byla jsem moc spokojená ! Bylo a vždycky je správné se vracet k ""základům"", které ale pak ovlivňují všechno ostatní co dělám. Taky bylo super že jsme šli hezky postupně od chodidel, na který alespoň já často úplně zapomínám a nevěnuju jim určitě takovou pozornost jakou bych měla, takže mi to pomohlo si uvědomit, že jim musím věnovat mnohem víc času a cvičit i s nimi.
Ano, moc :)) bylo to super souhrn celého těla, moc jsem si to užila a ráda přijdu znovu
Naprosto spokojena. 🙂 Workshop mi moc dobre ukázal, kde mam slabiny a na co se muzu dále o to více zaměřit (napr. uvolnění ramen a zapojeni chodidla v pozici na zádech), hezky jsem se protáhla a také se unavila, druhy den jsem tak prijemne cítila cele telo.
Na workshopu jsem zjistila, že mi ty 2 hodiny hodně daly. Tím, že jsme posilovali střed těla a já cviky zřejmě dělala správně, bedra jsem necítila asi 4 dny. Nemusela jsem po vstaní chodit v předklonu, než bolest polevila. Těším se, že se naučím zapojit pohyb do každodenních "povinností".
Iva S.