Individuální lekce

VĚDOMĚ, FUNKČNĚ A BEZ BOLESTI

  • Trápí Tě dlouhodobé BOLESTI pohybového aparátu ?
  • Chceš zlepšit DRŽENÍ TĚLA ?
  • Chceš se opět navnímat na svoje tělo ?
  • Cítíš se celé dny ZTUHLE ?
  • Nebo už cvičíš a chceš se ponořit do SPRÁVNÉ TECHNIKY ?

Pokud je tvá odpověď ANO a chceš s tím něco dělat, tak jsi tu SPRÁVNĚ ! 

Jak to u mě probíhá ?

Stačí mi napsat nebo zavolat, vymyslíme společný termín a já Ti následně odešlu vstupní formulář s podrobnějšími informacemi a také, abych se dozvěděla, co bude naším společným cílem a zda ke mně jdeš pouze preventivně nebo budeme řešit nějaké "trable a bolístky".

 Ke každému přistupuji zcela individuálně a lekce jsou přizpůsobené dle tvých potřeb a možností.

Na úvodní lekci si udělám základní diagnostiku tvého těla, abych následně věděla, jak budeme spolu pracovat. Součástí lekcí je také edukace o pohybu, aby Ti bylo vše jasné a mohl/a jsi nad novými pohybovými návyky sám/a přemýšlet, zařazovat a upravovat je následně i ve svých pohybových činnostech. 

Pomohu Ti na tvé cestě k bezbolestnému tělu a ukážu Ti, jak na to, ALE zbytek cesty už je na TOBĚ ! 

Pomohu Ti na Tvé cestě k bezbolestnému tělu a ukážu Ti, jak na to, ALE zbytek cesty už je na TOBĚ ! 


TĚHOTENSKÉ A POPORODNÍ CVIČENÍ

  • Chceš se hýbat i v průběhu TĚHOTENSTVÍ ?
  • Chceš ZMÍRNIT BOLESTI ZAD, které se mohou projevit s rostoucím bříškem ?
  • Jsi po porodu a chceš začít smysluplně cvičit, aby tvé tělo FUNGOVALO a ty jsi se cítila SKVĚLE ?
  • Máš diastázu a nevíš, jak cvičit ?

S TÍM VŠÍM TI MOHU POMOCI !

Jestliže je průběh těhotenství v pořádku a byla jsi zvyklá na pohyb, nevidím pak důvod, proč by jsi s pohybem měla skončit. Naopak, pohyb může zlepšit samotný průběh porodu a může následně podpořit proces rekonvalescence po porodu. 

Po porodu dej svému tělo dostatečný čas na zotavení, nespěchej na sebe. Následně, pokud je vše v pořádku a ty cítíš, že je ten pravý čas, můžeme se vrhnout společně do cvičení a péče !


"S Domčou jsem absolvovala několik tréninků a jsem z toho nadšená! Je vidět, že je velice vzdělaná a nadšená do své práce. Cvičení vždycky vypadá, jaká to je pohodička, ale nenechte se zmýlit, je to fuška! Líbí se mi, že se Domča zaměřuje na mobilitu a cviky, které mi pomůžou z dlouhodobého hlediska během celého života. Domča je opravdu profík, který dokáže člověka namotivovat a člověk z tréninku odchází pozitivně naladěný a příjemně unavený."
Martina Holá
" V 59 letech začala být Domča mojí osobní trenérkou v CrossFit Pardubice. Pro dlouhodobé bolesti v rameni, jsme funkční tréninky vystřídaly za fyziofitness. Musím napsat, že po asi 3 měsících mé obtíže zmizely a pokračuji dále ve cvičení. Domča je skvělý človíček, který se vždy snaží člověku pomoci s jeho problémem. Její úsměv a pochvala je jako "bonus", který mě vždy potěší. "
Milada Matteiová
"Děkuji Domče za pomoc s chronickými bolestmi zad, horních a dolních končetin. Po cvičení, které mi doporučila a naučila, je mi mnohem lépe :-)"
Martin B.
"Když jsem se rozhodla vyzkoušet Domči cvičení, byla jsem přesvědčená, že budeme řešit pouze oblast trapézů a ono prd. Zjistily jsme, že mé tělo není úplně v normálu a já si to nikdy nepřipouštěla. Nikdy jsem netušila, jak je dýchání důležité a že má vystouplá vrchní žebra nejsou úplně Ok. Způsob vedeni a cvičeni je top, připadám si vždy jak znovuzrozená a cítím se skvěle! Už se těším na naše další tréninky 🤩 a věřím, že mi bude Domča nápomocná i v období těhotenství. Děkuji
Verča Paličková
"Domča je především profesionál ve svém oboru, moc dobře ví, o čem mluví, je to zkrátka člověk na pravém místě. Nejenom, že při lekci s ní uděláte něco pro svoje tělo, ale Domča Vás nabije pozitivní energii na celý den. Doporučuji všemi deseti!"
Míša Filipová
"Parádní individuální přístup a cvičení na míru během těhotenství i potom, aby se vše vrátilo zase zpátky tam, kam má a tělo moc nebolelo."
Janča Pleskotová
"Ráda bych Domče poděkovala za velmi efektivní metodu cvičení, která mě nejspíš zachránila od dalších operací a problémů. Domča má pozitivní a individuální přístup což vytváří příjemné prostředí do kterého se člověk rád vrací. Dřív jsem hodně sportovala, ale bez správné techniky což se brzy projevilo blokádou kyčle, která přešla v bolest. Nakonec i v operaci kyčle. Rekonvalescence trvala dlouho stále mě noha bolela a měla jsem problém v 18 letech vyjít schody a delší vzdálenosti.... Když jsem šla poprvé k Domče noha mě bolela jen za cestu ze zastávky... Po několika lekcích se noha začala výrazně zlepšovat a postupně se díky naší spolupráci dostávám zpátky ke sportu a radosti z něj 🙂 PS: na cvičení zjistíte , že i být na čtyřech je velmi efektivní cvičení."
Bety Knížková
"Domča je skvělá, cvičily jsme téměř celé těhotenství a po porodu jsme dávaly zase tělo do pořádku. Zdánlivě jednoduché cviky dají pěkně zabrat. Pokud vám jde o správnou funkci celého těla, tak Domča je opravdu ta pravá...navíc se vždy usmívá a její pozitivní energie je vysoce nakažlivá."
Zuzka Kratěnová
"Líbí se mi osobní, příjemný a profesionální přístup trenérky. Pomáhá zdravotně, fyzicky i psychicky."
Dana Hanovcová
"Delší dobu mě trápila bolest zad v oblasti pod levou lopatkou. Domča mi ukázala, jak správně dýchat a pár vhodných cviků, zejména na správné zapojení středu těla. Také mi ukázala, jak správně stát. I když se to na první pohled nezdá náročné, opak je pravdou a i malý pohyb, správně provedený, může udělat divy. Díky Domče jsem se bolesti zbavila a věřím, že při pravidelném cvičení se již nevrátí."
Pája V.